Головна > Новини нашого сайту > Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com ЗАВЕРШЕНА

Дві ліцензії DLE за ціною однієї - передноворічна акція від SoftNews Media Group & OoooonLine.Com ЗАВЕРШЕНА


01-12-2017. Опублікував: Site Administrator
Шановні друзі!

Дотримуючись наших щорічних традицій ми оголошуємо про початок чергової акції, яка проводиться спільно розробником CMS DataLife Engine та офіційним представником DLE в Україні - ресурсом OoooonLine.Com.
Всім, хто придбає скрипт на нашому сайті в період з 01 по 31 грудня 2017 р. включно, ми подаруємо ще одну ліцензію на CMS DataLife Engine.

При купівлі однієї ліцензії впродовж зазначеного періоду, Ви отримаєте ще одну таку ж ліцензію безкоштовно. Подарункова ліцензія володіє такими ж функціями, як і звичайна, проте необхідно врахувати, що дарувати або передавати її третім особам Ви не маєте права! Ми робимо подарунок лише Вам. Поширюється дана акція лише при купівлі нової ліцензії, а не при продовженні старої.

Принцип отримання подарункової ліцензії дуже простий - після оплати скрипта Ви отримаєте E-Mail повідомлення про факт придбання однієї ліцензії. Впродовж 24 годин ми надамо Вам ще одну, таку ж саму ліцензію і на такий самий термін дії, після чого, при перегляді свого профілю на сайті ooooonline.com, Ви виявите в ньому не один ліцензійний ключ, а два, які зможете використовувати на власних проектах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки на нашому сайті Ви зможете придбати необмежену по терміну дії ліцензію DLE. Вартість ліцензій залишається на попередньому рівні, тому спішіть скористатися унікальною можливістю отримати дві ліцензії за ціною однієї!

Заздалегідь вітаємо Вас з наступаючими святами!

З повагою,
SoftNews Media Group & OoooonLine.Com

Повернутися назад