Головна Сторінка   Реєстрація На Сайті   Правила Сайту   Зворотній Зв'язок   RSS 2.0
 
 
CMS DataLife Engine - Актуальний Реліз - 14.0  
   
 
Ви не авторизовані!
логін :  
пароль :  
   
» Придбання CMS DataLife Engine
Придбання CMS DataLife Engine
 
Шановні користувачі

DataLife Engine доступний для скачування в двох варіантах: безкоштовна версія і платна версія. Між цими версіями встановлені наступні відмінності:

Безкоштовна версія містить наступні обмеження:

• Закритий вихідний код;

• Обмеження на кількість новин рівне 100;

• Обмеження на кількість коментарів рівне 200;

• Відсутність оновлень з попередніх версій скрипта.


Для зняття вищезазначених обмежень Ви повинні придбати платну версію скрипта. Вартість платної копії скрипта залежить від Ваших побажань в придбанні тієї або іншої додаткової послуги та включає всі безкоштовні оновлення на подальші версії на протязі одного року.

• Основна вартість скрипта складає 59 Доларів США і включає пакет оновлень на нові версії на протязі одного року. Також в дану вартість включено дозвіл на зняття посилань на наш сайт і копірайтів зі всіх сторінок клієнтської частини скрипта. Якщо після завершення оплаченого терміну дії ліцензії Ви вирішите не продовжувати її дію, то Ваш програмний продукт буде функціонувати у повному об'ємі, але вже без нашої технічної підтримки. Також Ви не зможете оновлювати DLE на нові релізи, які вийшли після закінчення оплаченого терміну дії ліцензії, за виключенням критичних оновлень скрипта.

• Вартість придбання додаткової технічної підтримки складає 19 Доларів США додатково до вищезазначеної суми.

• При бажанні, Ви можете придбати необмежену по терміну дії ліцензію, яка не має обмежень за часом дії і по кількості отримання нових версій скрипта. Інакшими словами, всі нові версії скрипта будуть безкоштовні. Вартість даної ліцензії складає 156 Доларів США.

З 14.01.2009 р. всі розрахунки при купівлі ліцензійної версії скрипта проводяться в Доларах, проте, Ви можете оплачувати як в Євро, так і в Гривнях чи в Рублях. Оплата скрипта проводиться в системі WebMoney. Доступ до ліцензійної версії скрипта буде наданий Вам в автоматичному режимі відразу після проведення оплати та надходження коштів.

 
 


 
 
  Швидкий доступ до розділів сайту